LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE.

W dniach 6-9 czerwca odbyły się w urokliwym  Orzyszu mistrzostwa Polski Juniora Młodszego w akrobatyce sportowej. Wracamy do tych zawodów po nieco dłuższym odstępie czasowym. Ale „lepiej późno niż wcale”.

Mazowsze (de facto Warszawa)  znalazło się w punktacji województw na 3 miejscu. Podobnie jak w punktacji klubowej , trzecie miejsce zajął UKS Targówek. Na miejscu 7. Akro-bad, a na 13. DKS Targówek.

Ale chcemy podkreślić indywidualne sukcesy naszych zawodników. Złote medale zdobyli:

-Zofia Kamińska, Olga Budnicka i Oliwia Marek  w kat 11-16 lat , w trójkach

-Maja Błocka i Michał Szustak  w klasie II-III w dwójkach mieszanych

Oba zespoły reprezentują UKS Targówek.

W dwójkach męskich , w klasie II-III złoto dla Tomasza Piotrowskiego i Krzysztofa Białowąsa z DKS Targówek  , w czwórkach, także w klasie II-III najlepsi to  Ziemowit Maciejewski, Kamil Frączek, Szymon Jagieło i Mikołaj Lenard z Akro-bada Ursus. Ta czwórka wygrała rywalizację ze swoimi kolegami z klubu, inną czwórką Akro-bada o 0.5 pkt.!

Obok medali złotych nasze zespoły zdobyły 1 medal  srebrny i 2 medale brązowe.

Wyniki załączamy poniżej.

Rośnie nam grupa zdolnych akrobatów, którzy być może wkrótce sięgną po medale mistrzostw Polski w wyższych kategoriach wiekowych.