FullSizeRenderW dniach 8-11 czerwca 2017 r. w Zielonej Górze odbyła się XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Gimnastyce Artystycznej.

Medale dla województwa mazowieckiego zdobyła Nargis Usupova zawodniczka UKS Irina Warszawa.

W wieloboju kl. III brały udział 32 gimnastyczki, które wykonywały układ taneczny, ze skakanką oraz z obręczą. Srebrny medal wywalczyła Nargis Usupova z wynikiem 35,60 pkt za wykonane układy, tracąc jedynie 0,15 pkt do pierwszego miejsca. Tym samym Nargis Usupova zajmując drugie miejsce zapewniła sobie miejsce w finałowej ósemce w układzie tanecznym oraz z obręczą. W finałach Nargis Usupova okazała się bezkonkurencyjna i dwukrotnie stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając złoty medal w układzie tanecznym i w układzie z obręczą.