IMG_20170611_102305W niedzielę, 11 czerwca odbyły się zawody w akrobatyce sportowej o mistrzostwa Warszawy dzieci! Zawody organizował Międzyszkolny Akrobatyczny Klub Sportowy MAKS Ursynów w swojej sali gimnastycznej. Emocji było co niemiara. Dla wielu był to pierwszy start w prawdziwych zawodach.  Wszystkie dzieciaki chciały dobrze wypaść bo przecież głównymi widzami byli ich rodzice. Na zawodach pojawił się z-ca Burmistrza dzielnicy Ursynów Rafał Miastowski. To jeszcze bardziej zdopingowało młodych zawodników, a właściwie zawodniczki bowiem większość startujących to dziewczęta.  Początki sportu ale przede wszystkim świetna zachęta do ćwiczeń , do wdrożenia u dzieciaków potrzeby ruchu, ducha rywalizacji i koleżeńskości.

Red.

WTD-11.062017