MMM2017W weekend 30/09-01/10 w Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Gimnastyce Artystycznej. W mistrzostwach wystąpiło 48 najlepszych gimnastyczek z trzech województw. Organizatorem zawodów było województwo Podlaskie oraz klub SGAiT BIS Białystok. Warszawskie zawodniczki uzyskały wspaniałe wyniki i przywiozły z mistrzostw 10 z 12 medali, które w sumie można było zdobyć.

W wieloboju (suma punktów z trzech układów: taneczny, skakanka i obręcz) triumfowała Sofia Nashchanska z UKS IRINA Warszawa, drugie miejsce zajęła jej klubowa koleżanka Olivia Maslov, a brązowy medal zdobyła Jagoda Nasiadka z KSGA Legion Warszawa.

W finale układu tanecznego złoto zdobyła Marta Rybałko z KSGA Legion, srebro Sofia Nashchanska z UKS IRINA a brąz Aleksandra Łucjanek z UKS PM Syrena Warszawa.

W finale układu ze skakanką złoto zdobyła Jagoda Nasiadka z KSGA Legion, srebro i brąz wywalczyły zawodniczki z Łodzi.

W finale układu z obręczą pierwsze miejsce zajęła Olivia Maslov z UKS IRINA, srebro wywalczyła Magdalena Włodek z UKS GRISHINA Warszawa a brąz zdobyła Vesna Pietrzak z UKS PM Syrena.

Gratulacje dla naszych Warszawskich młodziczek (rok urodzenia 2008 i młodsze) i życzymy kolejnych sukcesów na planszy gimnastycznej.