Uwaga!  Organizatorzy 7. Międzynarodowego Turnieju w Akrobatyce Sportowej  o Puchar „Warsa i Sawy”, który odbędzie się w ostatni weekend października, 29-30,10 w ursynowskiej „Arenie” przygotowali atrakcję dla najmłodszych.

Otóż, w pierwszym dniu zawodów, z rana, o godzinie 9.30 w małej sali ursynowskiej „Areny” odbędzie się pierwszy, prawdziwy trening akrobatyczny dla dzieci. Zapraszamy dzieciaki w wieku   6-10 lat (około)  wraz z rodzicami.  Trzeba zabrać ze sobą strój gimnastyczny.  Trening poprowadzi zawodowa trenerka akrobatyki, była medalistka mistrzostw Świata  Grażyna Markiewicz.  Trenerka pokaże jak zaczynamy pracować z dziećmi. Być może ujawni się talent o którym rodzice nie wiedzą!  Trening będzie trwał godzinę, do 10.30.

Przypominamy, że o godzinie 11.00 rozpoczynają się zawody turniejowe. Zaczynamy od startów najmłodszej kategorii wiekowej czyli 10-16 lat. Otwarcie turnieju o Puchar „Warsa i Sawy” nastąpi o godzinie 15.00. Po uroczystym otwarciu start kategorii seniorskiej czyli teoretycznej najsilniejszej grupy zespołów.

Do zobaczenia na zawodach.

Biuro organizacyjne zawodów.