Za nami Drużynowe Mistrzostwa Polski – wracamy ze świetnymi wynikami! Juniorki z warszawskich klubów zajęły 2 i 3 miejsce.

Vice Mistrzem Polski Juniorek został klub KSGA Legion Warszawa. Srebro wywalczyła drużyna w składzie: Julia Wierzba, Liwia Krzyżanowska i Julia Wojciechowska.

Brąz powędrował do reprezentacji UKS Irina w składzie: Nargis Usupova, Madoka Przybylska i Julia Trudzik.

Na 6 miejscu znalazła się drużyna UKS Pałac Młodzieży Warszawa: Magdalena Szewczuk, Maria Balakina i Daria Tatarynovich.

Wśród seniorek 4 i 8 miejsce wywalczyły dwie drużyny UKS Irina (kolejno – Adrianna Zamirska i Oliwia Skłucka oraz Alisa Panova i Anna Maria Szczygieł).

Podczas DMP odbyło się również podsumowanie tegorocznych edycji Pucharu Polski Juniorek i Seniorek. Wśród Juniorek, na 8 miejscu w układzie ze wstążką znalazła się Madoka Przybylska.

W klasyfikacji Seniorek Paula Mochtak (UKS PM) wywalczyła 3m w układzie ze wstążką.

Uplasowała się także na 6m w wieloboju, 4m w piłce i 7m w maczugach. W układzie z maczugami 8m zajęła Adrianna Zamirska (UKS Irina).

Rozdane zostały też listy gratulacyjne dla Reprezentantek Polski – wśród nich aż 8 zawodniczek z Warszawy!

Wyróżnione zostały seniorki: Alicja Dobrołęcka i Milena Górska, juniorki: Liwia Krzyżanowska, Oliwia Motyka-Radłowska, Anna Rybałko, Magdalena Szewczuk, Julia Wierzba i Julia Wojciechowska oraz trenerka Reprezentacji Polski Juniorek w układach zespołowych, Pani Inga Buczyńska.

Alicja i Milena otrzymały również certyfikat uzyskania klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej za zajęcie 5 miejsca w finale układu z piłkami na tegorocznym Pucharze Świata w Portimao.