W dniu 29 września br. zakończyliśmy naszą działalność w Warszawsko-Mazowieckim Związku Sportów Gimnastycznych. Za nami 12 lat pracy w środowisku sportów gimnastycznych. Aż nie chce się wierzyć, że tak szybko to minęło.

Dla nas było to bardzo interesujące doświadczenie. Pełne pasji, sportowych emocji, satysfakcji i radości. Dzięki tej pracy zdobyliśmy rozległą wiedzę o sportach gimnastycznych. Dyscyplinie trudnej, wymagającej szczególnych predyspozycji. Jednocześnie pięknej i posiadającej swoisty magnetyzm. Poznaliśmy wielu niezwykłych ludzi, zaangażowanych pasjonatów, wspaniałych trenerów, wychowawców i nauczycieli dzieci i młodzieży.

Mamy nadzieję, że przez te 12 lat wnieśliśmy do środowiska siebie, a nasze propozycje i projekty znajdowały zrozumienie i akceptację. Dziś dziękujemy wszystkim, z którymi przyszło nam pracować:
– Członkom Zarządu, z którymi pracowaliśmy niemal na co dzień,

– Trenerom, działaczom, sędziom, współpracownikom,

– Klubom zrzeszonym w Związku,

– Zawodniczkom i zawodnikom, za ich sportowe zaangażowanie i sukcesy.
Jednocześnie dziękujemy rodzicom, którzy na co dzień wspierają swoje dzieci uprawiające sporty gimnastyczne. 12-letnia praca na rzecz rozwoju sportów gimnastycznych to dla nas ogromna przyjemność i satysfakcja.

Dziękujemy!

Janek Wieteska i Jurek Rutkowski