W ramach turnieju „Warsa i Sawy” zapraszamy dzieci z Ursynowa i całej Warszawy na pierwszy gimnastyczny trening. „Pierwszy Krok Gimnastyczny” bo tak nazwaliśmy ten trening odbędzie się w czwartek 16 maja o godzinie 12.00 w hali „Arena” przy ulicy Pileckiego 122. Trening poprowadzi grupa naszych trenerów z Panią Grażyną Markiewicz, która przed laty zdobywała dla Polski medale mistrzostw świata.
Być może na tych właśnie zajęciach znajdziemy przyszłe, wielkie talenty polskiej akrobatyki. Ale ten trening to przede wszystkim rodzaj zabawy gimnastycznej. Chcemy pokazać dzieciakom, że gimnastyka to świetna zabawa, że gimnastyka może cieszyć!
Drodzy rodzice, przyprowadźcie swoje dzieci , zabierzcie dla nich strój gimnastyczny.
Czwartek , 16 maja br. godzina 12.00 hala „Arena” na Ursynowie. Zapraszamy.
Sztab Organizacyjny zawodów.