Wszystkich sympatyków akrobatyki sportowej, wszystkich miłośników zaskakujących wydarzeń, wszystkich, którzy z zapartym tchem oglądają wyczyny akrobatów w telewizyjnym „Mam Talent”. Obejrzycie rywalizację w pięciu konkurencjach: dwójkach mieszanych, dwójkach kobiecych, dwójkach męskich, czwórkach męskich i trójkach kobiecych. Zespoły z Białorusi i Ukrainy wielokrotnie, od wielu lat zdobywają medale mistrzostw Świata i Europy. Warto przyjść i obejrzeć, trzeba zabrać całe rodziny, dzieci i dziadków, rodziców i wujostwo!

Zapraszamy na mecz akrobatyczny, w którym zmierzą się teamy Polski, Białorusi, Ukrainy i Warszawy. Tuż przed świętami, 20-go grudnia, godz 14.00 hala ARENA na Ursynowie !

Dzieci, które chciałyby spróbować pierwszych ćwiczeń akrobatycznych, zapraszamy wraz z rodzicami o godzinie 11-tej w dniu zawodów na „pierwszy krok akrobatyczny”. Pod okiem naszych trenerów dzieciaki odbędą prawdziwy trening akrobatyczny (potrzebny strój gimnastyczny) !

Żeby przekonać się co was czeka, obejrzyjcie, póki co, filmiki z mistrzostw Świata z Paryża. Na naszej stronie  lub gdziekolwiek w internecie. Podzielcie się z nami komentarzami ! Pamiętajcie, 20 grudnia, ursynowska Arena. Kolejne szczegóły podamy w następnych komunikatach.

Organizatorzy: Warszawsko-Mazowiecki Związek Akrobatyki Sportowej, Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.