Podczas finału około godziny 17:30 spotkać będziecie się mogli z naszymi gośćmi specjalnymi:
Aktorką i tancerką, która z powodzeniem robi karierę za oceanem – Izabellą Miko, która w kilku filmach i serialach pokazała swoje umiejętności w skomplikowanych układach na trapezie.
Zaprosiliśmy także Gabriela Gabrona Piotrowskiego, finalistę programu „You Can Dance”,  który znany jest także z ról w serialach np. „Hotel52″, Miłość na bogato”. Gabryś zaczynał swoją karierę od akrobatyki sportowej i tańca towarzyskiego.
Będzie z nami też trio chłopaków. Zespół NEO (Mateusz Matti Jakubiec, Marcin Nico Nowak oraz Filip Phil Habowski, który gra także w serialu „Na Wspólnej” TVN) wygrał niedawno plebiscyt eska.pl na najbardziej wyczekiwany album gwiazd młodego pokolenia.