Plakat irina cup 2017W dniach 01-2 kwietnia 2017 r w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 85 przy ul. Ludwika Narbutta 14 od godziny 11.00 do 18.00 odbędzie się widowiskowa impreza łącząca w sobie piękno, grację, elegancję ruchu w połączeniu z wirtuozerią przyborów.

Już po raz dziewiąty gimnastyka artystyczna w wydaniu międzynarodowym będzie gościła na warszawskim Mokotowie. To  IX Międzynarodowe Zawody w Gimnastyce Artystycznej  Juniorek„IRINA-CUP” pod Honorowym Patronatem Prezydent m. st. Warszawy  oraz Honorowym Patronatem Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego , podczas których zawodniczki zaprezentują jedyne w swoim rodzaju układy gimnastyczne.

Wielbiciele piękna ruchu, tańca, dobrej zabawy i sportowej rywalizacji nie będą zawiedzeni. Wiele elementów tych pokazów czerpie wzorce z kultury i folkloru krajów zawodniczek, biorących udział w występach.

W zawodach wezmą udział zawodniczki  kadr narodowych juniorek z przodujących państw w tej dyscyplinie sportu takich jak:  Estonia, Izrael, Rosja, Białoruś, Ukraina, Polska.
Więcej informacji, zdjęć znajdziecie na stronie UKS „Irina” – www.uksirina.pl

Zapraszamy kibiców i wielbicieli Gimnastyki Artystycznej. Wstęp wolny.