W roku 2020, mimo trwającej pandemii koronawirusa, zawody rangi mistrzowskiej były organizowane. Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów odbywały się bez udziału publiczności, ale jak zwykle przyniosły wiele sportowych emocji. W walce o najlepsze miejsca nie zabrakło naszych zawodniczek i zawodników. 

Zarząd WMZSG, jak co roku wyróżnił tych, którzy zdobywali medale, walczyli o tytuły mistrzowskie, pokazali się z najlepszej sportowej strony!

Wymieńmy złotych medalistów mistrzostw Polski seniorów:

  • Alicja Dobrołęcka – gimnastyka artystyczna
  • Kamila Bryśkiewicz i Izabela Krasuska – akrobatyka sportowa
  • Ewa Sasimowska i Dominika Zatorska – skoki na trampolinie
  • Oliwia Sierzchała – skoki na ścieżce

Gratulujemy! Słowa uznania i gratulacje dla wszystkich wyróżnionych. Na liście znalazło się 61 zawodniczek i zawodników. Listę załączamy poniżej.

Ponadto Zarząd wyróżnił 16 trenerek i trenerów. To ich praca przyczyniła się do sukcesów naszych sportowców. Dziękujemy i gratulujemy. Listę wyróżnionych również załączamy poniżej. 

W tym roku, ze względu na pandemię, nie będzie tradycyjnego spotkania wszystkich wyróżnionych. Dlatego o wręczenie wyróżnień prosimy kierownictwa klubów.

Jesteśmy przekonani, że rok 2021 potwierdzi wielkie możliwości naszych sportowców i przyniesie jeszcze większy „worek” medali na arenach krajowych i międzynarodowych.

JW. 

MEDALIŚCI-i-TRENERZY-2020-