Jesienny, październikowy weekend.  Klub „Ajsedora” organizuje , już po raz szósty zawody w gimnastyce artystycznej z udziałem klubów zagranicznych. „Warszawska Jesień” bo tak nazywają się te zawody zgromadziły ponad 300 uczestniczek. Przyjechały ekipy z Litwy, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Szwajcarii, z prawie wszystkich klubów warszawskich. To duże przedsięwzięcie organizacyjne. Oglądaliśmy najmłodsze uczestniczki. 5-latki dumnie stawały na podium a piękne, kolorowe kostiumy dodawały im prezencji. Dla wielu z nich to pierwsze w życiu medale na takiej imprezie. Oprócz medali dla najlepszych, wszystkie uczestniczki otrzymywały upominki i dyplomy! Obejrzeliśmy też bardzo ładny pokaz w wykonaniu nieco starszych zawodniczek.

W gorącym okresie przedwyborczym, czas na wizytę znaleźli włodarze dzielnicy Praga Południe , Burmistrz Tomasz Kucharski i jego z-ca Michał Wieremiejczyk.

Jak zwykle w realizacji zawodów pomagali rodzice , bez których, jak powiedział Michał Bałaga , prezes klubu, trudno byłoby zawody przeprowadzić.

W załączeniu kilka zdjęć.

JW.

dig
dig
dig
dig
dav